Heureka.sk - nákupný radca

Sieťové karty HP


  • Vybrané
  • HP

Rozhranie: PCI Express Rozmery: 65 x 55 x 20 mm Obsah balenia: Ethernetová I210-T1 GbE NIC karta Intel, nízkoprofilová CD disk Sprievodca rýchlou inštaláciou...

Uložiť na porovnanie

HP E0X95AA

parametre: Rozhranie: PCI Express Rozmery: 65 x 55 x 20 mm Obsah balenia: Ethernetová I210-T1 GbE NIC karta Intel, nízkoprofilová CD disk Sprievodca rýchlou inštaláciou

Uložiť na porovnanie

HP JD361B

Hewlett Packard Enterprise 5500 1-port 10GbE XFP Module, 10 Gigabit, 10,100,1000,10000 megabit za sekundu, XFP, HP 5500

Uložiť na porovnanie

HPE X142 40G

HPE (JH232A) HPE X142 40G QSFP+ LC LR4 SM Transceiver

Uložiť na porovnanie

HP V4A91AA

Sieťová karta Intel Ethernet I350-T2 1 Gb s 2 portmi Sieťová karta I350-T2 ponúka dva porty 10/100/1000 Mbps Ethernet v prevedení pre jeden PCIe x4 slot. Rozmery výrobku (š...

Uložiť na porovnanie

Intel 7265

Intel 7265 802.11ac PCIe x1 Card Vychutnajte si vo svojom stolnom počítači vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie s WiFi a Bluetooth kartou. Rozmery výrobku (š x h x v) Typ...

Uložiť na porovnanie

HP J4858C

Wi-Fi

Parametre: Porty: 1 LC 1000BASE-SX portu Duplex: full iba Konektivita: Typ konektoru: LC Vlnová dĺžka: 850 nm Fyzikálne vlastnosti: Transceiver form factor: SFP Elektrické...

Uložiť na porovnanie

HP hs3210

2017. Stahujte elektronickou poštu, procházejte internetové stránky a připojujte se k podnikovým sítím prostřednictvím vyhrazeného širokopásmového WWAN modemu HP hs3210 HSPA+....

Uložiť na porovnanie

HPE X121 J4860C

HPE (J4860C) HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

Uložiť na porovnanie

HP 615732-B21

sieťová karta, štandardná, rýchlosť 1000 Mb/s, 2x RJ45, PCI express x2

Uložiť na porovnanie

HP 647594-B21

Síťová karta PCIe x4 . Serverová vysokorýchlostné sieťová karta so štyrmi portami je určená do širokej škály serverov ProLiant radov DL, ML aj SL. Spoľahlivé hardvérové...

Uložiť na porovnanie

HP 725581-B21

Hewlett Packard Enterprise DL180 Gen9 Dedicated iLO Management Port Kit, iLO, 137,9 x 167,6 x 62 mm, 450 gram

Uložiť na porovnanie

HP 780310-B21

Hewlett Packard Enterprise ML150 Gen9 Dedicated iLO Management Port Kit

Uložiť na porovnanie

HPE AJ764A

HPE (AJ764A) HPE 82Q 8Gb Dual Port PCI-e FC HBA

Uložiť na porovnanie

HP N4G85AA

Intel 7265 802.11ac PCIe x1 Card Vychutnajte si vo svojom stolnom počítači vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie s WiFi a Bluetooth kartou. Rozmery výrobku (š x h x v) ...

Uložiť na porovnanie

HP X121 J4859C

Akce na poslední kus HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to...

Uložiť na porovnanie

HP 2920 J9731A

HP 2920 2-port 10GbE SFP+ modul Ethernet rozhraní typu: 10 Gigabit, rychlé, Gigabit Datové toky Ethernet LAN: 10,100,1000,1­0000 Mbit / s Konektor pro optická vlákna: SFP +...

Uložiť na porovnanie

HP 727060-B21

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+, Interný, Kábel, PCI-E, Vlákno, 10000 megabit za sekundu

Uložiť na porovnanie

HP JG314AR

Před objednáním si vždy vyžádejte dostupnost (Pokud nejsou skladem u ATC). Podmínky na remarket trhu se mění velmi rychle. Pokud zboží není skladem, negarantujeme dostupnost...

Uložiť na porovnanie

1 - 20 z 33 produktov
1 2

Tovar obľúbených značiek
na jednom mieste:

Vyberajte v českej verzii Heureka.cz: Síťové karty