Heureka.sk - nákupný radca

Sieťové karty Allied Telesis



Allied Telesis AT-2711FX/SC

Kvalitný Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/SC za 118.28 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2911SFP/2-001

Kvalitný Allied Telesis AT-2911SFP/2-001 za 168.94 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2916SX/LC-001

PCI, ethernet 1000 Mbit

Kvalitný Allied Telesis Gigabit LC PCI card AT-2916SX/LC za 187.23 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2701FTXa/SC

Kvalitný Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/SC za 147.13 €.

Uložiť na porovnanie

Allied AT-2914SX/SC

síťové karty a adaptéry Allied Telesis Gb PCI-E SC WoL NIC AT-2914SX/SC Allied telesis

Uložiť na porovnanie

Allied AT-2914SX/SC-001

AT-2914SX/SC-001Gig PCI-Express Fiber Adapter Card; WoL, SC connector

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2701FXa/SC

Kvalitný Allied Telesis FE fiber NIC AT-2701FXa/SC za 122.75 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2701FTXa/SC-001

sieťová karta, štandardná, rýchlosť 100 Mb/s, 1x Fiber, 1x RJ45, PCI express, Wake On LAN

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2712LX20/SC

Kvalitný Allied Telesis 100FX PCIe SM NIC AT-2712LX20/SC za 206.69 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2911SX/LC-001

Kvalitný Allied Telesis AT-2911SX/LC-001 za 214.55 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2701FTXa/ST

Kvalitný Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/ST za 129.2 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2712FX/SC

Kvalitný Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2712FX/SC za 151.15 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2911GP/SFP-001

Kvalitný Allied Telesis AT-2911GP/SFP-001 za 244.27 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2701FXa/SC-001

Allied Telesis AT-2701FXa PCI 32-bit Fast Ethernet Fiber Network Interface Card. SC connector. Includes both standard and low profile brackets. Single pack. OVERVIEW The...

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2973SX/LC

Kvalitný Allied Telesis Gigabit dual-LC PCI-e AT-2973SX/LC za 461.1 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-VNC10S-001

Allied Telesis 10Gigabit,SFP+,PCI-e,AT-VNC10S-001 Parametry dodávky Počet kusov (ks): 1 Hmotnosť (kg): 0.16 Rozmer v cm (d/š/v): 4x23x16 Typ balenia: Balitelné

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2972LX10/LC

Kvalitný Allied Telesis PCIe SM FO GB card AT-2972LX10/LC za 403.29 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2711FX/ST

Kvalitný Allied Telesis 10/100 FO PCIe AT-2711FX/ST za 122.33 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2931SX/SC-001

Kvalitný Allied Telesis Gigabit SC PCI-X AT-2931SX/SC za 167.94 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2916SX/SC-001

PCI

Interná PCI karta beží rýchlosť 10/100/1000 Mbps. Dva duplex SC konektor optické rozhranie. Podporuje Auto-negotiation a prenáša obojsmerný vzťah.

Uložiť na porovnanie

1 - 20 z 38 produktov
1 2

Tovar obľúbených značiek
na jednom mieste:

Vyberajte v českej verzii Heureka.cz: Síťové karty