TP-Link Archer T3U Plus

Na sklade • 1 variant4,3 €100 % • 16 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €100 % • 47 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €100 % • 3 497 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 8 408 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma97 % • 31 873 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €96 % • 47 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 12 115 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €79 % • 3 845 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 662 recenziíĎalšie informácie

Šifrovanie / zabezpečenie
WEP 64bit, WPA, WPA2, WPA-PSK

• , zakúpené v Alza.sk

Odporúčam, kúpil som k staršiemu pc a som spokojný, žiadny problém s inštaláciou

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Produkt splnil moje očakávanie. Internetové pripojenie sa mi výrazne zrýchlilo.

• , zakúpené v T.S.BOHEMIA a.s.

To čo som od tohto výrobku čakal tak spľňa.

Šifrovanie / zabezpečenie
WEP 64bit, WPA, WPA2, WPA-PSK

USB klient TP-Link Archer T3U vám umožní pripojiť akékoľvek zariadenie s USB portom k bezdrôtovej sieti Wi-Fi štandardu AC. Pripojte stolný počítač k internetu bez otravného ťahania káblov alebo ľahko nahraďte Wi-Fi na staršom laptope novším a výkonnejším riešením.

Adaptér ponúka 2,4 GHz pásmo pre surfovanie po webe, posielanie e-mailov a podobné aktivity s dostupnou rýchlosťou prenosu dát až 400 Mbps. Pre náročnejšie operácie ako hranie hier po sieti, streamovanie videí v HD kvalite a sťahovanie väčšieho objemu dát je k dispozícii aj pásmo 5 GHz s rýchlosťou až 867 Mbps.

Pokročilá anténa

Vďaka pokročilej štruktúre sériovej antény s vysokým ziskom je Archer T3U Plus schopný maximalizovať prenos dát a efektivitu príjmu, výrazne zvýšiť dosah príjmu a zabezpečiť stabilné pripojenie Wi-Fi v celej domácnosti.

MU-MIMO

Technológia MU-MIMO poskytuje dva simultánne dátové toky, ktoré zlepšujú priepustnosť a efektivitu celej siete pri práci s kompatibilným routerom MU-MIMO.

Špecifikácie - Rozhranie: USB 3.0

Bezdrôtové vlastnosti

• Bezdrôtové frekvencie: 2.4 + 5 GHz (dual band)
  • WiFi štandardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a, 802.11b/g

• Prevádzková teplota: 0 až 40 ° C
  • Rozmery (Š x V x H): 18 x 173 x 58 mm

Na sklade • 1 variant3,99 €89 % • 3 217 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Alza.sk

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Produkt splnil moje očakávanie. Internetové pripojenie sa mi výrazne zrýchlilo.

• , zakúpené v T.S.BOHEMIA a.s.

To čo som od tohto výrobku čakal tak spľňa.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,99 €89 % • 3 217 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Alza.sk

• Samoinstalacia uz v produkte, netreba inštalovať ovládač ani z CD ani z internetu externe sťahovať
  • , zakúpené v Alza.sk

• Funguje, ale neočakávajte zázraky.

• Vynikajuci singal
    • kvalitne spracovanie
    • plug-and-play
    • antena otocna iba v rozsahu 180°

Giganticka antena (ocakaval som asi tak 1/2 dlzky a 1/2 hrubky). Esteticky nic moc ale aspon to chyti kazdy zbytok signalu. Antena sa da otacat iba do polovice, takze ak mam USB opacnym smerom, mam smolu a antena proste bude smerovat naopak. Zo skusenosti uz kupujem vsetky sietove prvky (aj taketo) iba TP-Link.

• , zakúpené v Alza.sk

Všetko funguje ako má :-)

• funguje ako má
  • , zakúpené v Alza.sk

• Takmer úplné nahradi káblové pripojenie
    • Zbavil som sa prekažajuceho kábla

Spĺňa moje predstavy.

• S produktom som spokojná
    • Otravné maily o spokojnosti, ktoré posielate ráno o 5 hod.