Heureka.sk - nákupný radca

Sieťové karty od 400 € a viac



Intel X540-T2

Síťová karta PCIe 8x, bulk . Sieťová karta Intel Ethernet Converged Network Adapter CNA X540-T2 patrí medzi najnovšie adaptéry pre serverový trh. Výborne sa hodí...

Uložiť na porovnanie

Intel E10GSFPLR

Modul SFP+ vysílače - 1000Base-LX, 10GBase-LR - 1310 nm - pro P/N: E10G41BFLR, E10G41BFSR, E10G42BFSR, E10G42BTDA

Uložiť na porovnanie

Intel E10G41BFLR

E10G41BFLR * Možnosti připojení Technologie propojení: kabelový Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Rychlost...

Uložiť na porovnanie

Intel E10G42BFSR

PCI-E, ethernet 1000 Mbit

E10G42BFSR * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E * Šířka pásma Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s Rychlost...

Uložiť na porovnanie

HPE X121 J4860C

HPE (J4860C) HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

Uložiť na porovnanie

Intel I350-F4

I350F4 * Možnosti připojení Technologie propojení: Kabel Rozhraní hostujícího počítače: PCI-E Rozhraní: Fiber Interní: Ano Porty pro optická vlákna: 4 * Počítačová síť Řadič...

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2973SX/LC

Kvalitný Allied Telesis Gigabit dual-LC PCI-e AT-2973SX/LC za 461.1 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-VNC10S-001

Allied Telesis 10Gigabit,SFP+,PCI-e,AT-VNC10S-001 Parametry dodávky Počet kusov (ks): 1 Hmotnosť (kg): 0.16 Rozmer v cm (d/š/v): 4x23x16 Typ balenia: Balitelné

Uložiť na porovnanie

HP JD361B

Originálny P/NJD361B, Názov produktuHP 5500 1-port 10GbE XFP Module (JD361B), VýrobcaHP, Trieda produktuPríslušenstvo pre prepínače (Switche), ,

Uložiť na porovnanie

Intel E1G42EF

PCI-E, ethernet 1000 Mbit

Architektúra siete LANGigabitEthernetPoužitieserverRozhranie2xLCTyp konektora zbernice

Uložiť na porovnanie

Intel EXPI9402PF

PCI-E, Wi-Fi

Výrobca: Intel Trieda produktu: Sieťová karta / adaptér Funkcia Wake On LAN: Áno

Uložiť na porovnanie

Lenovo Storage V3700 6535EN2

Lenovo (6535EN2) Lenovo Storage V3700 V2 SFF Expansion Enclosure

Uložiť na porovnanie

Lenovo Storage V3700 6535EN1

Lenovo (6535EN1) Lenovo Storage V3700 V2 LFF Expansion Enclosure

Uložiť na porovnanie

HPE AJ764A

HPE (AJ764A) HPE 82Q 8Gb Dual Port PCI-e FC HBA

Uložiť na porovnanie

SUPERMICRO AOM-CIBF-M1M

Compact and Powerful InfiniBand FDR Adapter The AOM-CIBF-M1M is the most compact, yet powerful, InfiniBand adapter in the market. Based on Mellanox® ConnectX-3 with Virtual...

Uložiť na porovnanie

SUPERMICRO AOC-EXPX9502FXSR

pecification Intel® 82598EB dual-port 10GbE controller Two XFP connectors PCI-E x8 Low-profile standard form factor Intel® I/OAT to improve CPU utilization MSI-X support...

Uložiť na porovnanie

DELL 2562

DELL QLogic 2562 Dvouportová optická síťová karta od společnosti Dell nabízí výjimečný výkon a pokročilé funkce pro správu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kompatibilita: PowerEdge...

Uložiť na porovnanie

IBM 49Y7970

Popis výrobku Intel X540-T2 – sítový adaptér Typ zarízení Sítový adaptér Provedení Zásuvná karta – nízký profil Typ rozhraní (sbernice) PCI Express 2.0 x8 Revize specifikace PCI...

Uložiť na porovnanie

HP JG314AR

Před objednáním si vždy vyžádejte dostupnost (Pokud nejsou skladem u ATC). Podmínky na remarket trhu se mění velmi rychle. Pokud zboží není skladem, negarantujeme dostupnost ani...

Uložiť na porovnanie

HP 5800 JC091AR

Před objednáním si vždy vyžádejte dostupnost (Pokud nejsou skladem u ATC). Podmínky na remarket trhu se mění velmi rychle. Pokud zboží není skladem, negarantujeme dostupnost ani...

Uložiť na porovnanie

1 - 20 z 36 produktov
1 2

Tovar obľúbených značiek
na jednom mieste:

Vyberajte v českej verzii Heureka.cz: Síťové karty