Heureka.sk - nákupný radca

Sieťové karty od 200 do 300 €



Kvalitní Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, retail bulk X710DA2BLK za 337.93 €.

Uložiť na porovnanie

Synology E10G17-F2

Synology E10G17-F2 Synology E10G17-F2 je 10gigabitový ethernetový adaptér se dvěma porty SFP+ PCIe 3.0 x8 vytvořený speciálně pro servery NAS řady Synology XS+/XS. Díky podpoře...

Uložiť na porovnanie

EATON NETWORK-MS

sieťová karta, rýchlosť 100 Mb/s, 1x RJ45

Uložiť na porovnanie

ThinkPad EM7455

ThinkPad EM7455 4G LTE Mobile Broadband Vám ponúkame za prijateľnú cenu 204.66 €, s rýchlou expedíciou zvyčajne nasledujúci pracovný deň. Nami ponúkaný tovar - ThinkPad EM7455...

Uložiť na porovnanie

StarTech ST4000SPEXI

Parametre: Typ zbernice: PCI Express Typ karty: Štandardný profil (vrátane držiaka LP) ID čipovej sady: Intel I350-AM4 Priemyselné štandardy: IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 1...

Uložiť na porovnanie

Intel E10G42BTDA

PCI-E, ethernet 1000 Mbit

Ethernetové spájacie sieťové adaptéry X520 s SFP+ pripojením, ktoré patria do rodiny adaptérov od spoločnosti Intel®, sú najflexibilnejšie a najmenšie ethernetové adaptéry pre...

Uložiť na porovnanie

Intel I340T4

Sieťová karta Intel Ethernet Server Adapter I340-T4 bulk: Rozšírte svoj server o vysokorýchlostné pripojenie k sieti v 4 portoch. Tento serverový Ethernet adaptér predstavuje...

Uložiť na porovnanie

Intel E1G44HT

PCI-E, ethernet 1000 Mbit

Výrobca: Intel Trieda produktu: Sieťová karta / adaptér Architektúra siete LAN: GigabitEthernet Použitie: server Rozhranie: 4xRJ45 Typ konektoru na zbernici: PCI-E 2x...

Uložiť na porovnanie

Allied AT-2914SX/SC

síťové karty a adaptéry Allied Telesis Gb PCI-E SC WoL NIC AT-2914SX/SC Allied telesis

Uložiť na porovnanie

Allied AT-2914SX/SC-001

AT-2914SX/SC-001Gig PCI-Express Fiber Adapter Card; WoL, SC connector

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2911GP/SFP-001

Kvalitný Allied Telesis AT-2911GP/SFP-001 za 244.27 €.

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2746FX/ST/ST

PCI

Promo, PCI 10Mbps UTP/BNC Adapter card Ďalšie dostupné informácie web výrobce Registrace - zvýšení záruky na 5 let (zdarma) PDF Datasheet Parametry dodávky Počet kusov...

Uložiť na porovnanie

Allied Telesis AT-2911SX/SC-001

Allied Telesis (AT-2911SX/SC-001) Allied Telesis Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus, SC connector

Uložiť na porovnanie

Intel X550-T

Název produktu: Intel X550-T1 Typ produktu: Síťová karta Technologie propojení: Kabel Rozhraní: PCI-E Rozhraní: Ethernet Rychlost datového přenosu (maximální):...

Uložiť na porovnanie

Supermicro AOC-SG-I4

Key Features UIO Full-height Form Factor * Dual Intel® 82571EB Dual-port Ethernet Controllers PCI-E x8 Connector Four RJ45 Jacks Intel® I/O Acceleration Technology (I/OAT)...

Uložiť na porovnanie

PLANET ENW-9803

LAN 10/100 Mb/s: ne, LAN 10/100/1000 Mb/s: ne, LAN 10 Gb/s: ano, typ rozhraní sběrnice: PCI-E, max. rychlost přenosu dat: 10000 Mbps, max. dosah uvnitř budovy: 0, max. dosah...

Uložiť na porovnanie

QLOGIC QLE3442-CU-CK

,qlogic dual ports pcie gen3 to 10gb cna direct attach copper adapter sfp+

Uložiť na porovnanie

Intel QSFP-QSFP

Host Adapters Designed specifically for High Performance Computing (HPC) applications, the Intel® True Scale Fabric Host Adapter 7300 Series delivers exceptional performance...

Uložiť na porovnanie

Supermicro AOC-STGN-I1S

Supermicro AOC-STGN-I2S 10 Gigabit Single Port Ethernet Adapter

Uložiť na porovnanie

1 - 20 z 27 produktov
1 2

Tovar obľúbených značiek
na jednom mieste:

Vyberajte v českej verzii Heureka.cz: Síťové karty