D-Link DGE-528T

Vstupné rozhranie
PCI

• , zakúpené v Alza.sk

Produkt je dobrý, ale napriek urgencii že mi bol dodaný jeden kus a nie dva ako som objednávala, ale na faktúre sú uvedené dva kusy sa mi zatiaľ nikto neozval :-(

Vstupné rozhranie
PCI

Adaptér D-Link DGE-528T 10/100/1000 Gbit PCI v balení je aj Low profile záslepka

S týmto 1000BaseT PCI adaptérom môžete vaše pracovisko pripojiť k gigabitovej sieti a využívať šírku pásma až 2000 Mbit v režime Full Duplex. To znamená spoľahlivejší prenos časovo kritických dát a optimalizáciu pripojenia na sieť a server. DGE-528T sa pripája cez metalickú kabeláž (Cat. 5e), odpadajú teda náklady na drahšie kabeláž z optických vlákien. Doska podporuje Flow Control pre zamedzenie strate dát pri vysokom zaťažení siete a je kompatibilný s ACPI Power Management.

• Copper Gigabit connection for PC
  • Podporuje ACPI 2.0 WOL power management
  • Podporuje 802.1Q VLAN Tagging
  • PCI 2.1, 2.2 plug-and-play
  • Kompatibilný s Win98, 2000, ME, NT, XP, NetWare, Linux, MacOS
  • Veľmi malé rozmery a spotreba

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Alza.sk

• , prevzaté z Heureka.cz
    • opravdu jednoduchá instalace
    • trochu divný tvar PCI

Je to vlastně docela vtipné, byl jsem si jist, že potřebuji PCI kartu, byl jsem si jist, že si domů PCI kartu nesu. Otevřu počítač, vezmu kartu do ruky a místo jednoho výřezu dva, délka neodpovídala délce PCI. Zavřel jsem komp a šel hledat podle čísla desky, jestli ten volný slot je opravdu PCI (ano je), pak jsem vzal do ruky krabici s kartou a začal ověřovat, jestli je opravdu karta PCI (ano je). Znovu jsem otevřel počítač a po lehkém váhání tu divně divnou kartu strčil do slotu. Jakkoliv má výřezy jinde a je divně kratší než PCI slot, šla tam strčit, držela a po startu počítače nepípala, nekouřila a prostě si ji počítač našel a nainstaloval ovladače a po připojení kabelu hopla - a síť fungovala jak měla. Prostě uznávám, že to bylo mojí nezkušeností, že dvě kompatibilní součástky se mohou tvářit totálně nekompatibilně a proto mi instalace zabrala trochu déle. Nicméně v hodnocení zohledňuji jednoduchost a když se nebojíte jako já, zabere to asi dvě minuty.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • nie, že by som o tom vedel
    • sa vyskytli problémy s inštaláciou.

Nepodarilo sa mi ho sprevádzkovať, tak som si kúpil úplne nový stroj.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Nemôže dosahovať rýchlosť 1000 Mb/s. 300 Mbit/s zastaví vedu.

Mám 1 GB sieť, takže som chcel väčšiu sieťovú kartu, ktorá to podporuje. Bohužiaľ, nesplnil moje očakávania.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Kúpil som si ho, pretože som mohol zvýšiť rýchlosť prenosu údajov.
      • Rýchlosť prenosu údajov

Zrýchlite rýchlosť.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Dobrý pomer ceny a kvality
      • Cesta sem bola dosť pomalá.

Potreboval som dobrú sieťovú kartu.

• Hodnota za peniaze
      • O ničom takom neviem

Moja sieťová karta bola pomalá

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Splnila nádeje, ktoré som do nej vkladal!
      • Nie.

Napájanie základnej dosky bolo slabé. Pre širokopásmový internet som potreboval vyššiu kapacitu D-link