Asus USB-AC51

• zatiaľ žiadna
  • , zakúpené v INGRAM

- najmenší Wi-Fi adaptér s podporou
    rozhrania 802.11ac
    - extra malý adaptér sadne k notebooku alebo ultrabooku ako aj k stolnému počítaču
    - až 433 Mbps prenos v 5 GHz pásme
    a 150 Mbps v pásme 2,4 GHz
    - silný príjem signálu
    - jednoduchá inštalácia z cd

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• malý,šikovný,pracuje perfektne v oboch pásmach,kvalitný príjem

používam ho na notebooku a skutočne pracuje ako má,ja ho môžem len odporúčať.

Vstupné rozhranie
USB

Hľadáte naozaj jednoduchý spôsob, ako notebookom a stolným počítačom pridať

Wi-Fi rozhranie 802.11ac novej generácie? Riešenie nájdete v

ASUS USB-AC51. Najmenší USB Wi-Fi adaptér svojho druhu okamžite pripojí váš stolný počítač či notebook k Wi-Fi s touto najrýchlejšou bezdrôtovou technológiou súčasnosti. Získajte revolučnú rýchlosť bezdrôtového prenosu s vynikajúcim pokrytím a užite si tie najnáročnejšie sieťové aplikácie ako je streamovanie videa, video komunikácie alebo hranie online hier.

Veľkou výhodou je prevádzka vo frekvenčných pásmach 2,4 alebo 5 GHz, ktorá zaisťuje vynikajúcu spätnú kompatibilitu pre siete 802.11a/b/g/n/ac.

Pásmo 2,4 GHz sa hodí pre prehľadávanie webu, prácu s e-mailami a zábavu na sociálnych sieťach. Prenosová rýchlosť v tomto pásme dosahuje až 150 MB/s. O domácu zábavu v podobe plynulého prehrávania HD videa a hranie online hier bez akejkoľvek odmlky sa postará 5GHz pásmo, v ktorom dosiahnete rýchlosť až 433 MB/s.

S ASUS USB-AC51 máte možnosť si vybrať medzi IPv6 a IPv4.

Modernejšie IPv6 už nahrádza dosluhujúci protokol IPv4. Prináša najmä možnosť prideliť všetkým zariadeniam ich vlastnú IPv6 adresu a vysokorýchlostne prenášať dáta. Vstavané výkonné 2 x 4,56 dBi antény zaisťujú vynikajúci dosah a stabilitu signálu. Pre zabezpečenia využíva Wi-Fi adaptér šifrovacie štandardy 64/128-bit WEP, WPA-PSK a WPA2-PSK, takže ste chránení vy aj vaše súkromie.

Hlavné prednosti - Bez zložitej inštalácie - stačí pripojiť k notebooku alebo PC cez USB port

• Miniatúrne adaptér s enormným výkonom
  • Až 433 Mbps v 5GHz pásme

• Značka: Asus
  • Model: USB-AC51
  • Určenie: Wi-Fi adaptér
  • Štandard siete: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,

IEEE 802.11ac, IPv4, IPv6 - Dátový tok: 802.11a: 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps, 802.11b: 1, 2, 5.5, 11

• Mbps, 802.11g: 6,9,12,18,24,36, 48,54 Mbps, 802.11n: až do 150 Mbps,

WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Dosah s 802.1x, podpora WPS

• Rozhranie: USB 2.0
  • Typ sieťovej karty: WLAN
  • Porty: 1x USB 2.0, LED Indicator, 1 x WAN
  • Zdroj napätia: AC vstup: 110V ~ 240V (50 ~ 60Hz), DC výstup: 5 V s max.

Prúdom 0,5 A - Operačný systém: Windows® 8, Windows® 7, Windows® Vista, Mac OS X 10.4 alebo vyšší, Windows® XP, Mac OS X 10.x alebo vyšší, Linux Kernel (Podporuje iba Ubuntu), Mac OS X 10.6, Mac OS X 10.7, Mac OS X 10.8, Linux

• Farba: čierna
  • Rozmery (Š x H x V): 30,98 x 16 x 8,64 cm
  • Hmotnosť: 4 g

• Little
    • Stavová LED dióda
    • Podľa toho, čo som videl, je dosť veľká šanca, že chytíte zlý.
    • Ak nie je chybný, musí byť dobrý, ale stále je drahý.

Trvalo to 1 mesiac. Namiesto sľubovaných 433 mb/s (5ghz) sa mohol dostať 20-70mb/s (speedtest. net), kde chcel (môj telefón samsung s10 s gigabitovou sieťou na rovnakej sieti sa nezastaví pod 200mb/s. ) Každú polhodinu na niekoľko sekúnd vypadol signál. Vrátil som ho so zárukou, ktorú povedali, že nemajú žiadny problém, že zariadenie funguje. Tak som ho hodil do koša, kam patrí. Ak sa ma pýtate, vyhnite sa tomuto predraženému šmejdu. Teraz trochu používam TP-Link Archer T3U. lacnejší (keď som ho kúpil, bol okolo 6500) , rýchlejší, krajší, stabilnejší sľubuje 867mb/s et čo je 170-180mb/s na speedteste.

• -Kicsi
    • -Hamar sa prehrieva
    • -Často sa odpojuje od elektrickej siete
    • -Musíte sa vysporiadať s problémami, ktoré sa vyskytnú

Kúpil/využil som ho asi pred týždňom. Rýchlosť siete nie je zlá (2, 4GHz) , ale skutočnosť, že sa odpojí každých 15-30 minút, robí výrobok prakticky nepoužiteľným. Na internete sú rôzne riešenia, takže vzniknuté problémy sa dajú vyriešiť, ale nemala by to byť moja práca...

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Výrobky ASUS považujem vo všeobecnosti za spoľahlivé.

Kúpil som na radu.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Nastavenie adaptéra wifi je možné spustiť iba z inštalačného CD, čo je pre notebooky viac ako problém. Na starom počítači som mohol obsah CD z flashdisku iba presunúť do notebooku a nainštalovať ho odtiaľ. Nikde nebolo uvedené, že zariadenie nemá nastavenie!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Funguje bezchybne, som s ním spokojný.

Pripojenie k internetu wifi na mojom notebooku bolo nefunkčné, hľadal som doplnok Asus, ktorý by to vyriešil.

• Dobrá cena
      • Podpora 5GHz signálu
      • Malá veľkosť
      • Zlý dosah
      • Často vypadáva a blbne

V polovici času nefunguje. Ak áno tak je celkom dobrá, ale väčšinou s ňou mám ping viac ako 700.

• , zakúpené v Gigastore

• možnosť voľby 2,4Ghz a 5Ghz pásma
      • pomer kvalita / cena
      • zatiaľ žiadna
    • , automaticky preložené z Arukereso.hu

určite je to dobré, ale Asus tento rok neaktualizoval macosx, takže ho nemôžem používať

• , zakúpené v INGRAM

- najmenší Wi-Fi adaptér s podporou
      rozhrania 802.11ac
      - až 433 Mbps prenos v 5 GHz pásme
      a 150 Mbps v pásme 2,4 GHz
      - silný príjem signálu
      - jednoduchá inštalácia z cd

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • lacné, funguje dobre pre Windows
      • Súbor ovládača pre Linux na CD nie je dobrý, ale podarilo sa mi ho "skompilovať", ale adaptér stále nefungoval.

Hľadal som adaptér Wifi, ktorý sa dá používať s operačným systémom Linux. Podľa popisu a obalu je, ale nie inak.