Asus PCE-AC51

Wi-Fi adaptér • PCI-E konektor • štandardy 802.11a/b/g/n/ac • frekvencia 2,4 a 5 GHz • prenosová rýchlosť 300, resp. 433 Mb/s • podpora šifrovania WEP, WPA a WPA2...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant4 €95 % • 497 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,98 €97 % • 2 410 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3 859 neoverených recenziíĎalšie informácie

Prenosová technológia
Wi-Fi

• , zakúpené v Alza.sk

• V praxi žiadna výhoda
    • Nestabilné pripojenie
    • Automaticky sa prepája na 2.4 Ghz aj v prípade možnosti 5 Ghz
    • Aj v prípade keď malo možnosť sa pripájať iba na 5 Ghz spojenie vypadávalo a bolo nestabilné

Určite odporúčam popozerať sa po iných produktoch. Testoval som 1 deň, tovar som vrátil

• , zakúpené v Tekra.sk

• Automaticky sa prepája na 2.4 Ghz aj v prípade možnosti 5 Ghz

• NIKDY!
    • Chyby, ktoré sme zažili:
    • - wifi sa stále kazí
    • - zariadenie po resetovaní nefunguje správne, iba po resetovaní všetkého
    • - cena je pomerne vysoká na to, ako je nespoľahlivá, dokonca....
    • - neexistuje žiadny proprietárny softvér

Neodporúčam tento produkt, moja karta TP-LINK pre 3. 500 Ft je stabilnejšia a spoľahlivejšia.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Nepretržité pripojenie wifi.

Super. V porovnaní s predchádzajúcim konektorom nano usb je to nebo a zem. Neočakávam zázrak, ale je to skvelý pomer ceny a kvality.

• , zakúpené v Tekra.sk

• výborná karta na bezdrátový prístup pre stolný počítač
      • dve antény
    • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Chcel by som doplniť to, čo som tu napísal pred 3 mesiacmi. Situácia je taká, že som dostal chybný výrobok z výroby. Odniesol som ho do predajne, poslali ho späť výrobcovi, tu a tam ho otestovali, predajňa aj výrobca zistili, že je chybný, tak som dostal iný. Dal som ho do počítača, ale keďže toto testovanie herce-hurdle trvalo asi 1 mesiac, aby som získal internet, odpojil som kábel medzi routerom a počítačom. Teraz sa prostredníctvom neho šíri internet. Ak mi bude kábel prekážať a budem musieť prejsť na wifi, podelím sa o svoje skúsenosti. Zo zvedavosti som urobil meranie káblové: 90/10 Mbps wifi: 60/10 Mbps. Stabilitu som netestoval. Ak budem mať čas, podelím sa aj o to.

• Jednoduché nastavenie
      • Niekedy sa odpojí od siete.

Predchádzajúci bol chybný.

• Nestabilné pripojenie na internet

Rovnako ako LGyula, aj ja som stále odpojený od internetu. Nemyslím si, že je to mojou základnou doskou MSI Z370-A PRO... Tento produkt by som nikomu neodporúčal. Internet s rýchlosťou 100 Mb/s prúdi do môjho počítača maximálnou rýchlosťou sťahovania 30 Mb/s. To by som akceptoval, ale uvedený jav je veľmi nepríjemný. Kúpil som ho v obchode, dúfam, že ho vezmú späť alebo ho môžem vymeniť. Jedinou otázkou je, čo...

• Rýchle
        • Nemôžem sa s ním pripojiť k bežnému 2g routeru. Možno je moja kópia chybná. Pri pripojeniach 2g sa píše, že nie je k dispozícii sieť. Ale na ostatných zariadeniach je. Pod Win 10.

2g mi nefunguje. 5g má.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Veľmi konfigurovateľný, s množstvom možností! Jednoduché a zrozumiteľné menu.
        • Pre mňa je to pokles siete. Môže to byť ojedinelý prípad, takže ho vrátim do garáže

Kúpil som si tento typ, pretože môj router je Asus a myslel som si, že budú spolupracovať. Vždy som bol spokojný s produktmi Asus, ale tentoraz som sklamaný. Spustí pripojenie k sieti na oboch 5 Gh a 2, 4. Môže byť chybný, preto píšem len o tomto.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Môže spôsobiť naozaj veľké škody. S 2 anténami.
        • Jeden z mojich ďalších routerov s 3 anténami toho pre mňa veľa nedokáže.

Som úplne spokojný.