TP-Link TL-WN722N

TOP 3 v kategórii Sieťové karty

TP-Link TL-WN722N

Garantovaný nákup z EKO TONER s.r.o.

Info v obchode5 €32 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,4 €92 % • 3 583 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant5 €47 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €3 831 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovPredĺžená záruka3 €97 % • 2 203 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,5 €0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 932 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 368 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 760 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €98 % • 3 428 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €90 % • 8 163 recenziíĎalšie informácie

Zisk/Výkon
4 dBm

• , zakúpené v Alza.sk

• Priložený predlžovací USB káblik príjemne potešil
    • Win 10 bez zaváhania zariadenie spoznal a sfunkčnil, ako keď pripojím do USB novú myš.
    • Nemá 5 GHz frekvenciu a WiFi len 4.

Mám starší PC aj slabší internet, takže aj tento starší produkt na moje pomery úplne vyhovuje. Anténka má celkom dobrý príjem aj v mieste, kde mobil už hlásil nedostatočný signál.

• , zakúpené v EKO TONER s.r.o.

• Funguje ako ma
  • , zakúpené v Andreashop Šaľa

• vybrala som si na základe hodnotení na internete. Splnil svoju funkciu , na staršom notebooku som vôbec nechytala wifi (router je v druhej časti domu, plus máme extender. Na novšom notebooku chytám v izbe cca na tri paličky na tomto starom ani len nenašiel sieť. S touto vecičkou sieť chytí a má tri paličky. Netrebalo nič inštalovať , zapichla som a išlo. (windows 10)

Prenosová technológia
Šifrovanie / zabezpečenie
WEP 64, WEP 128, WEP, WPA, WPA2
Zisk/Výkon
4 dBm

Bezdrátový USB adaptér TL-WN722N Wireless N umožňuje připojení počítače nebo přenosného počítače k bezdrátové síti a k vysokorychlostnímu internetu. Zařízení vyhovuje standardu IEEE 802.11n a poskytuje rychlost bezdrátového přenosu až 150 Mbit/s, která je vhodná pro hraní online her nebo vysílání datového proudu videa. Stisknutím tlačítka QSS (rychlé nastavení zabezpečení) lze snadno zabezpečit bezdrátové připojení pomocí šifrování a zamezit tak útokům zvenčí.

Na sklade • 1 variant3,3 €99 % • 1 436 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €97 % • 5 453 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie

• , zakúpené v Alza.sk

• Priložený predlžovací USB káblik príjemne potešil
    • Nemá 5 GHz frekvenciu a WiFi len 4.

• , zakúpené v EKO TONER s.r.o.

• Funguje ako ma
  • , zakúpené v Andreashop Šaľa

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,3 €99 % • 1 436 recenziíĎalšie informácie

Dělá to co má, bezproblémová instalace z CD, rychlost WiFi je OK.

• , zakúpené v Datacomp.sk

funguje

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• , zakúpené v Gigastore

• Cena pomer/výkon
    • Balenie bolo primerané a neporušené v tom zmysle, že nebolo poškodené.
    • Dodacie lehoty sa líšia, takže som bohužiaľ na svoj výrobok čakal niekoľko týždňov. (1 kus)

Výrobok prichádzal pomaly.

• dobré služby za dobrú cenu

Hodnota za peniaze

Našiel som tento produkt tu za najlepšiu cenu a úplne splnil všetky moje očakávania! Môžem ho len odporučiť ostatným!