Edimax EN-9260TX-E V2

EDIMAX EN-9260TX-E V2 Edimax Gigabit LAN  Gigabitový sieťový adaptér určený do výkonných sieťových počítačov, serverov a podobne, ale aj do domácich počítačov. Karta sa...
Doporučená ponuka BIGON

Na sklade • 1 variant4,9 €100 % • 3 496 recenziíĎalšie informácie

Prenosová technológia
ethernet 1000 Mbit

• , zakúpené v Tekra.sk

výkoná PCI-E sieťová karta za veľmi slušnú cenu, karta je malá, veľkou výhodou tejto sieťovej karty je fakt, že balenie obsahovalo aj malý pliešok do poč. skríň typu SSF,

• , zakúpené v Alza.sk

• Po búrke nám na starom PC odišla pôvodná sieťová karta. Zatiaľ FUNGUJE v poriadku, takže som spokojná. Značka EDIMAX mi bola odporúčaná známym.

Zatiaľ FUNGUJE v poriadku (uvidíme dokedy), takže som spokojná. Značka EDIMAX mi bola odporúčaná známym, ktorý s ňou bol nadmieru spokojný a považuje ju za jednu z najkvalitnejších.

Prenosová technológia
ethernet 1000 Mbit

EDIMAX EN-9260TX-E V2 Edimax Gigabit LAN

Gigabitový sieťový adaptér určený do výkonných sieťových počítačov, serverov a podobne, ale aj do domácich počítačov. Karta sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou a vynikajúcou priepustnosťou. Je vo formáte štandardnej 32-bitovej PCI-Express karty. Podporuje APCI (Advanced Configuration Power Interface) aWake on LAN, ktorá umožňuje diaľkové ovládanie. Funkcia 802.3az zaistí energeticky efektívnu prevádzku pre čo najnižšiu spotrebu. Plný duplex umožňuje zväčšiť teoretickú rýchlosť prenosu až na 20/200/2000 Mbit/s

Vďaka konštrukcii plug-n-play je inštalácia, nastavenie a užívanie veľmi jednoduchou záležitosťou. Sieťová karta je podporovaná všetkými hlavnými operačnými systémami WindowsXP/Vista7/8, Mac 10.4.x/10.5.xa Linux.

Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mbit/s

Chipset:

Realtek RTL8168E

Rozhranie:

PCI Express

Konektor: 1 x RJ-45

Ostatné: 2 LED indikácia (pripojenie, aktivita)

Plug and Play

WakeOnLan

Rozmery: 114 x 52 x 16 mm

Štandardy a certifikácia: 802.3/802.3u/802.3ab/802.3x/802.3q/802.3p

CE, FCC

Systémové požiadavky:

• CPU: Pentium III 1G alebo novší
  • Operačná pamäť: 256MB RAM

1 voľný PCI Express slot systém: WindowsXP/Vista7/8, Mac 10.4.x/10.5.x alebo Linux

Na sklade • 1 variant3,2 €90 % • 1 239 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Tekra.sk